Zwolnij na chwilę! :)

9 listopada 2016

Przepraszam,  że tak długo mnie nie było… Pochłonęły mnie trochę studia i kilka obowiązków oraz problemów prywatnych. Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda czasami. Obiecuję się poprawić w kwestii dodawania postów. 🙂

Dzisiaj chciałam wam przedstawić coś, bez czego nie wyobrażam sobie w ostatnim czasie mojego (jakże bardzo zabieganego) życia – aplikacja „Modlitwa w drodze”. Pewnie część z was kojarzy tą stronę www oraz aplikację i z niej korzysta, ale chciałabym przedstawić ją osobom, które nie miały okazji się z nią zapoznać lub nie byli przekonani do jej używania.

Modlitwa w drodze <— (kliknij) to – jak już wcześniej wspomniałam – strona internetowa, stworzona przez jezuitów, na której znajdziemy nagrania codziennego rozważania Ewangelii. To około 10 minutowe rozważania na każdy dzień. To tylko 10 minut, które podczas słuchania mijają bardzo szybko. Te 10 minut to naprawdę niewiele w stosunku do tego, ile czasu Bóg poświęca swojego czasu nam. Rozważania są oplecione genialnie dobrana muzyką, która pomaga w rozmyślaniu, medytacji nad ewangelią. „Modlitwa w drodze” jest o tyle wygodnym sposobem na spotkanie z Bogiem, że możesz się modlić wszędzie.

Poza stroną internetową powstały aplikacje na Androida i iOSa, więc kiedy jedziesz tramwajem na uczelnię, albo idziesz na spacer z psem to wrzucasz słuchawki na uszy i się modlisz. Proste? No właśnie! 😀 Dla mnie wygodną opcją jest to, że jest możliwość pobrania rozważań. Zazwyczaj, kiedy korzystam z aplikacji „Modlitwa…”, nie mam dostępu do internetu, więc jest to ogromnym ułatwieniem w korzystaniu z tego dobrodziejstwa. Nic tylko korzystać!

Poza rozważaniami Ewangelii na każdy dzień w aplikacji znajdziemy również rozważania różańcowe, koronkę do Bożego Miłosierdzia, rachunek sumienia i wiele, wiele innych rzeczy, które w jakiś sposób mogą nas ubogacić duchowo. Jesteś zabiegany? Ciężko Ci znaleźć czas na chociaż 10 minut zwolnienia w swoim życiu? Ta aplikacja jest stworzona dla Ciebie! 🙂

Zobacz również

Zostaw komentarz

Napisz coś od siebie

Idioms and phrases by theidioms.com