Oderwij się na chwilę…

Witajcie! Dawno mnie tutaj nie było.. Co nie znaczy, że o Was zapomniałam! 🙂 Ostatnio dość dużo czasu zabrało mi porządkowanie siebie i tego co dzieje się wokół mnie. Powiem Wam, że nie należy to do najłatwiejszych i do najprzyjemniejszych rzeczy, ale warto czasami się tak zatrzymać i popatrzeć w jakim kierunku się zmierza, żeby w odpowiednim czasie powiedzieć sobie STOP. Fajnie tak oderwać się na chwilę od tego co dla mnie powszednie. 😉

Z moich ostatnich przemyśleń i obserwacji wnioskuję, że świat manipuluje mną jak chce, a ja (myśląc, że to jest cool, fajne itd) poddaję się temu. Wiecie co? Przez jakiś czas myślałam, że to jest życie – masz bloga, masz 1000 znajomych na FB i miliardy followersów na innych portalach, to wtedy żyjesz, tak prawdziwie. To taka współczesna „definicja życia”.

Ogłaszam wszem i wobec… TO NIEPRAWDA!

Odejdź od laptopa, smartfona i innych urządzeń i popatrz na świat. To jest życie! Takie doświadczenia otwierają oczy na wiele spraw. Niesamowite.. Polecam każdemu taki tydzień detoksu od mediów. Czas przelatuje przez palce tak szybko.. A przed ekranem telefonu albo komputera.. Eh.. to już nawet o tym nie wspominam. A przecież jest tak wiele jeszcze do zrobienia. Szkoda czasu na bezsensowne scrollowanie fb czy insta. Wyjdź do ludzi – tych prawdziwych, a nie wirtualnych. Takie realne znajomości są o wiele fajniejsze, niż te komputerowe. Przez monitor każdy może mieć codziennie inne oblicze. Na dłuższą metę to bez sensu i mało wiarygodne.

Zostawiam Was wieczorem (no dobra już w nocy ;D) nad przemyśleniem czy warto tak „spędzać życie”, ja z pewnością nie mam takiej ochoty go spędzić.  Mam jeszcze miliony rzeczy do zrobienia tutaj w moim REALNYM życiu, a nie przed monitorem telefonu czy laptopa. Tobie też radzę – oderwij się, żyj w tym prawdziwym świecie.

Trzymajcie się,
Do kolejnego!  🙂 🙂

Filmik, na który ostatnio natknęłam się w sieci (daje do myślenia) – Chcesz zmienić świat? Oderwij się od monitora.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply